Jásir Al-Shahrani je přirozeně zdrženlivý a zmenšující se, zatímco cítí lásku. Ekvádorský defenzivní záložník kvůli své bázlivé osobnosti své romantické vztahy tajil.

Nikdy nebyl nikde hlášen, že by chodil, a proto je obtížné potvrdit jeho současnou romantickou situaci.

Skutečnost, že obránce Yasser je a singl člověk se nemění kvůli absenci informací.

Kdo je Jásir Al-Shahrani?

Vnitřní obsah

Jásir Al-Shahrani aka Jásir bin Gharsan bin Saeed Al-Mohammadi Al-Shahrani je profesionální saúdskoarabský fotbalista. Aktivně hraje na pozici levého obránce nebo středního obránce A-Hilal a národní tým Saúdské Arábie .

Vystupoval v právě probíhajícím během Mistrovství světa ve fotbale 2022 skupina C fotbalový zápas mezi Argentina a Saudská Arábie Arábie na stadionu Lusail v Lusail, Katar.

jak starý je robert capron

Ve hře Argentina prohrála proti Saúdské Arábii 1:2, góly o gól Saleh AI-Shehri a Salem Al-Dawsari .

Bohužel, obránce Saúdské Arábie Yasser po srážce s brankářem Mohammedem Al-Owaisem v přestávce spadl na dno a byl odnesen ze hřiště na nosítkách. Utrpěl zlomeninu čelisti, zlomeniny obličejových kostí a vnitřní krvácení.

Korunní princ Saúdské Arábie okamžitě nařídil, aby byl hráč po hororové kolizi převezen do Německa k nouzové operaci soukromým tryskáčem.

Byl obránce Jásir Al-Shahrani zraněn během zápasu proti Argentině na mistrovství světa ve fotbale 2022?

Bohužel, obránce Saúdské Arábie Jásir utrpěl při střetu s brankářem zlomeninu čelisti, zlomeniny obličejových kostí a vnitřní krvácení. Mohammed Al-Owais , při historické výhře proti Argentině 2-1.

čisté jmění cuba gooding jr

Přestože Argentina vedla v prvním poločase díky penaltě Lionela Messiho v 10. minutě, Saúdská Arábie převzala hru ve druhém poločase góly Saleha Al-Shehriho a Salema Al-Dawsariho. Argentina nakonec musela čelit prohře proti Saúdské Arábii.

Yasser Al-Shahrani- Věk, Rodiče, Sourozenci, Etnická příslušnost, Vzdělání

Saúdskoarabský obránce Jásir se narodil 25. května 1992 v Dammamu v Saúdské Arábii. Od roku 2022 je mu 30 let a má saúdskoarabskou národnost.

Jeho rodným znamením jsou podle astrologa Blíženci a patří k arabské národnosti.

Jásir se narodil svému otci, Gharsan AI-Shahrani , zatímco jméno jeho matky není známo.

Neexistují žádné další informace o jeho rodičích, sourozencích a jeho raném akademickém životě.

Yasser Al-Shahrani- Profesní život, Kariéra

V květnu 2018 byl Jásir povolán do 23členného finálového týmu Saúdské Arábie pro Mistrovství světa ve fotbale 2018 která se konala v Rusku.

S jeho rostoucím úspěchem byl jmenován do posledního týmu Saúdské Arábie pro zápas Mistrovství světa ve fotbale 2022 v Kataru.

Přestože Argentina vedla v prvním poločase díky penaltě Lionela Messiho v 10. minutě, Saúdská Arábie převzala hru brankami z druhého poločasu. Saleh Al-Shehri a Salem Al-Dawsari . Argentina nakonec musela čelit prohře proti Saúdské Arábii.